راهنمای عضویت ویژه فروشندگان سایت

بدون ديدگاه

فروشندگان محترم

شما می توانید با عضویت در سیستم فروشندگان پاساژ اینترنتی عالم غوشار می توانید مستقیما خودتان نسبت به فروش محصولات و کالاهای خود اقدام نمائید و با دریافت پنل کاربری پیشرفته در جریان فروش های کالا و محصولات خود باشید.

جهت عضویت مراحل زیر بترتیب انجام دهید:

1- در صفحه اصلی سایت بر روی منوی آبی رنگ بالای سایت با عنوان ویژه فروشندگان کلیک نمائید: (همانطور که در شکل زیر با فلش قرمز رنگ مشخص شده است)

 

2- پس از کلیک بر روی منوی آبی رنگ فوق، صفحه ورود به پنل فروشندگان باز می شود (شکل زیر) اگر قبلا در سیستم فروشندگان پاساژ اینترنتی عالم غوشار عضو شده اید با نام کاربری و پسورد خود وارد شوید و اگر اولین بار به این صفحه وارد شدید جهت عضویت روی منوی پایین با عنوان ایجاد حساب کاربری کلیک نمائید که با کادر قرمز رنگ مشخص شده است کلیک نمائید تا فرم عضویت باز شود:

راهنمای سایت

 

3- فرم عضویت بصورت زیر باز می شود اگر بعنوان مشتری می خواهید ثبت نام کنید گزینه مشتری هستم انتخاب کنید و در صورت عضویت بعنوان فروشنده، گزینه فروشنده هستم انتخاب نمائید تا فرم عضویت ویژه فروشندگان بصورت کامل باز شود:

فرم ثبت نام

 

4- فرم کامل عضویت ویژه فروشندگان بصورت زیر باز می شود و تمامی اطلاعات خواسته شده را وارد نمائید:

آدرس ایمیل: ادرس ایمیل تان که فعال است، اینجا کامل وارد نمائید. (دقت نمائید ادرس ایمیل با www شروع نمی شود)

نام : اسم کوچک خود را اینجا وارد نمائید

نام خانوادگی: فامیلی خود را اینجا وارد نمائید.

نام فروشگاه: یک نام با حروف فارسی برای فروشگاه خود انتخاب و ایجاد وارد نمائید.

آدرس فروشگاه: یک نام لاتین مرتبط با نام فروشگاه اینجا وارد نمائید که بعنوان مثال کلمه test در شکل زیر مشخص است وارد شد و در صورتیکه این نام لاتین قبلا در سایت ثبت نشده باشد با عنوان سبز رنگ در دسترس در فرم همانند شکل زیر نمایش می دهد و ادرس مستقیم صفحه فروشگاه شما در پاساژ اینترنتی عالم غوشار بصورت http://www.alemghoshar.ir/dokan/test خواهد شد.

شماره تلفن: در این بخش شماره تلفن همراه خود را وارد نمائید

جهت عضویت در سیستم فروشندگان وارد نمودن تمامی اطلاعات فوق الزامی است. پس از تکمیل نمودن موارد فوق روی منوی ثبت نام  با پس زمینه آبی رنگ در ذیل همین فرم کلیک نمائید.

 

5- پس از انجام مراحل فوق، صفحه خوش آمدگویی به صفحه فروشگاه تان در سایت پدیدار می شود که دقیقا مطابق شکل زیر است، که جهت انجام تنظیمات فروشگاه روی منوی بزن بریم! قرمز رنگ کلیک نمائید تا در چند مرحله تنظیمات فروشگاه انجام شود و در صورتیکه مایل نیستید الان تنظیمات فروشگاه انجام نشود روی منوی الان نه کلیک نمائید.

صفحه خوش آمدگویی فروشگاه

6- در صورت کلیک بر روی منوی بزن بریم! در مرحله فوق، فرمی که حاوی مشخصات فروشگاه است باز می شود که دقیقا مطابق شکل زیر است که شامل موارد ذیل است:

محصول در هر صفحه فروشگاه: بطور پیش فرض روی 10 محصول تنظیم شده است اگر می خواهید در صفحه تعداد محصولاتی بیشتر یا کمتر از 10 محصول باشد اینجا وارد نمائید ولی این نکته را در نظر داشته باشید که تنظیم روی تعداد محصولات بیشتر جهت نمایش در صفحه فروشگاه باعث سنگین شدن صفحه و کاهش سرعت باز شدن صفحه فروشگاه خواهد شد.

خیابان، ادامه آدرس، شهر، کدپستی ، کشور و استان : در فیلدهای مربوط اطلاعات مربوط به موقعیت مکانی فروشگاه را وارد نمائید.

ایمیل: در صورتیکه مایل هستید آدرس ایمیل شما در صفحه فروشگاه نمایش داده شود این تیک را علامت بزنید.

پس از وارد نمودن اطلاعات فوق، روی منوی ادامه کلیک کنید تا به صفحه بعدی هدایت می شود.

 

 

7- در صفحه بعد، اطلاعات مربوط به تنظیمات پرداخت است که بایستی مشخصات حساب بانکی وارد نمائید تا طبق همین اطلاعات، تسویه حساب فروش محصولات خود در سایت پاساژ اینترنتی عالم غوشار را دریافت نمائید. پس از تکمیل اطلاعات این صفحه روی موی ادامه کلیک نمائید

 

 

8- در نهایت فروشگاه شما آماده است و پیغام بصورت شکل زیر ظاهر می شود، و اگر روی منوی مشاهده پنل فروشگاه شما! کلیک کنید به پنل ویژه شما هدایت می شوید.

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.